KONST / Litografier / Färglitografi 17377352
nr 1737 7352
Pierre Jacquot
(1929-2009), Frankrike
Färglitografi, Signerad, numrerad 9/120, bildmått: 45x59 cm, yttermått inklusive ram: 60x74 cm
Pierre Jacquot, fransk bildkonstnär född 1929, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 november 2025
kl 18:26:57
2/11 23:55:58
100 kr
3/11 16:22:09
Pierre Jacquot
Läs mer om Pierre Jacquot